בדקה אחת על צוות תוכן

"משפט קטן יכול ליצור תגובה גדולה"

סיילוגרף

התמחות המחלקה ובעל התפקיד בסיילוגרף:

רכז התוכן (לכתיבה ענפית) מועסק בסיילוגרף תחת מחלקת התוכן.

מחלקה זו מורכבת מצוות מקצועי בתחום הכתיבה אשר אחראי על נושאי הכתיבה השוטפים (כגון: תוכן לפוסטים ולרשתות חברתיות, כתיבה של בלוגים וכתבות תוכן, דיוור והודעות סמס, בניה וכתיבת תסריטים לפרסומת או לסרטון תדמית, פיתוח וכתיבת תוכן לאתר האינטרנט, פיתוח תוכן להודעות לעיתונות ו/או יחסי ציבור  וכו'). בנוסף לנושאי הכתיבה השוטפים ישנם גם צרכי תוכן פנים ארגוני כגון: פרוטוקולים פנים ארגונים, תסריטי שיחה וכו' להם דואג איש התוכן.

מתוך מחלקה זו תקבלו רכז תוכן מומחה לענף שלכם שתפקידו ליצור, לנהל, לתפעל, לרכז ולדווח על כל אירועי התוכן הקשורים למותג במשימות היום יום.

חשבו על זה! כמה כיף שיש לכם בצוות רכז תוכן ייעודי, מומחה ומקצועי שזהו כל תפקידו. השינוי האדיר כאן הוא שאיש מקצוע זה, הוא רק חבר צוות 1 מתוך 9, אשר יושבים כולם סביב אותו השולחן.

מיקוד התפקיד כחלק מהצוות השלם:

מטרת כותב התוכן היא לקחת שליטה על שלל אירועי הכתיבה ולבצע זאת באופן הטוב ביותר והמדויק ביותר.

כותב התוכן עומד על משמר הדנ"א העסקי שלכם ("שפה וטון" של המותג) ומקפיד על פניה מתאימה לכל קהל יעד ולכל סוג של פלטפורמה ומדיה שיווקית.

העבודה המשותפת של כותב התוכן יעד עם צוות הצלמים, העורכים, הגרפיקאים, וכו', יוצרת זיקוק ודיוק בכל תקשורת עסקית שכל כך חשובה למותג.

כאשר נמצא איתנו בצוות רכז כתיבת תוכן ענפי, נוכל לעלות למגרש של הגדולים ולייצר תוכן מקצועי באופן עקבי ורציף, דבר היוצר יכולות עסקיות של ממש. 

תוכן הוא מנוע צמיחה בצד האורגני ובצד הממומן. בכל שנה, חשוב להשקיע בפיתוח תכנים לפוסטים, דיוור, בלוגים וכתובת יח"צ כדי לסייע למנועי החיפוש לחבר את מילות המפתח החשובות לנו עם האתר וליצור תנועה איכותית ורלוונטית כל כך חשובה למותג שלנו. 

בקיצור, נהיה בעניינים!

רכז תוכן אצלך בצוות כחלק מצוות משימה בן 9 עובדים סביב שולחן אחד, בדיוק כמו בכל מותג על. 

פעולות מרכזיות בצוות:

פיתוח קונספט וקריאייטיב לנושאי הכתיבה (רבעוני / חודשי)

אחריות על כתיבת בלוגים וכתבות תוכן בדגש על SEO

אחריות על כתיבה לדיוור והודעות SMS

אחריות על כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות השונות

אחריות על תוכן באתר ובדפי המכירה

אחריות על תוכן הודעות לעיתונות ו/או יחסי ציבור 

אחריות על כתיבת תסריטים לפרסומות ו/או סרטוני תדמית

כתיבה של  פרוטוקולים פנים ארגונים, תסריטי שיחה וכו'

אני סקרן!

סיילוגרף צרו איתי קשר בבקשה :)