מחלקת מחקר שיווקי​

שלב מס' 4

מחלקת מחקר שיווקי

היום ב- 2020 בדיוק כמוך, כולם מנסים לצוד את תשומת לב הצרכנים, אם לא תבין איך לתקשר מסרים באופן רלוונטי וייחודי לקהל שלך, אתה הולך לזרוק הרבה כסף לפח.

שאתה מבין טוב מה הצורך, אתה יודע בדיוק איך למכור וליצור ערך אמיתי.

דוד סטרקין| מחלקת שיווק

שאתה מבין טוב מה הצורך, אתה יודע בדיוק איך למכור וליצור ערך אמיתי.

"בכל מותג על קיימת מחלקת מחקר שיווקי המסתמכת על דוחות המחלקות הקודמות. תפקיד המחלקה הוא לאתר באופן קבוע הזדמנויות וכשלים בערוצי השיווק על בסיס הקו האסטרטגי. לבנות את המהלך השיווקי על ידי זיהוי מדויק של קהל היעד וניתוח ערוצי השיווק המתאימים עבורו. המחלקה תמליץ כיצד לבנות את חומרי המרקום (וידאו, תמונות, תוכן וכו') למחלקת ההפקה בדגש על מיקוד קהל המטרה. תפקיד המחלקה ליצור פוקוס של המהלך השיווקי.. מחלקה זו מסייעת ובונה לבעלים תוכנית עבודה יישומית בצמוד לאסטרטגיה, כך הבעלים / המנכ"ל יכול להיות ערוך עם תקציב ולהבין את התוצאות הצפויות. הדבר מאפשר לו לקבל החלטות על מהלכים שיווקיים בביטחון.

לא משנה מה המחזור שלך, או איזה סוג עסק אתה, אם תפספס את השלב זה, או לא תקדיש לו את הזמן הראוי, העסק שלך יהיה בסיכון גבוה לבזבוז משאבים אדירים.

מתוך ניסיון של שנים ראינו שגם חברה חיצונית טובה ככל שתהיה, מפספסת פעמים רבות כי היא לא חייה ונושמת 24 שעות את העסק לכן במקום לשלם לחברה חיצונית תפתח איתנו יכולת ליבה פנימית.

איך המחלקה עובדת ?

המחלקה מבצעת מחקר באמצעות כלים טכנולוגים מתקדמים ושאלונים יחד עם הבעלים /המנכ"ל, היא מסתמכת על ממצאים של המחלקות הקודמות. מחלקת המחקר השיווקי מנתחת את הזירה העסקית חוקרת את הענף, המתחרים והתנהגות הצרכנים ובכך מזהה הזדמנויות שיווק ומכירה חשובות שוברות שוק. היא מאתרת ערוצי שיווק מותאמים עם החזר השקעה גבוה בכדי לשמר צמיחה ורווחיות. המלצות המחלקה מוגשות לבעלים / למנכ"ל, להצגת התמונה הכוללת ובכך יכול הוא לקבל החלטות על המהלך השיווקי המתבקש. צורת עבודה זו תיצור ייעול אדיר ותפקס את המאמץ השיווקי על כיבוש היעדים העסקים..

האם קיימת לך תוכנית טקטית לשנה הקרובה?

אם יש לך מחלקה כזו, מצוין! האם היא מצליחה להגיש לך הזדמנויות שיווקית של ממש, האם אתה מצליח להבין את ההשקעה והתגובה של מהלך הפרסום באופן ברור ? אם כן נהדר! נבחן אותה יחד ונמליץ לך על התובנות, אם אין לך תוכנית כזו, מנהל מחלקה זו יבנה זאת עבורך, יחד איתך.

דו"ח מחקר שיווקי 

בהסתמך על דוחות המחלקות הקודמות ושאלון עומק עם הבעלים / המנכ"ל, מחלקת המחקר השיווקי (בדיוק כמו בארגונים הגדולים ביותר) תבצע מחקר עומק ותבחן כיצד ניתן להגיע להזדמנויות של ממש בניצול נכון של ערוצי השיווק ותשמש בסיס להחלטות קריאטיבי והפקה של חומרי הפרסום (ווידאו, תמונות, תוכן וכו').

דו"ח מחקר שיווקי (מרכז עד 50 עמודים) כולל בתוכו:

התוצר החשוב ביותר של דו"ח זה המסתמך על דו"ח המחלקה הקודמת, הוא המיקוד של המהלך האסטרטגי טקטי בפן השיווקי, דו"ח זה מגבש את תוכנית העבודה באופן ברור למחלקת הפקת חומרי פרסום ומחלקת המדיה ומספק למנכ"ל/בעלים שליטה ,בקרה ומהירות וניהול אופטימלי של תקציבי הפרסום.

דו"ח זה משמש את כל 6 המחלקות הבאות

יכולות של מותג על במחיר של עובד אחד

  • חייגו אליי עכשיו
  • חייגו אליי אחרי זה
  • השאר הודעה

השאר טלפון ונציג יצור קשר ב2 דקות

שעות פעילות : א-ה 09:00 - 17:00

תוסף זה נבנה על ידי

בחר את היום/שעה שנוחה לך ליצירת קשר

תוסף זה נבנה על ידי

השאר הודעה ואנחנו נצור קשר בהקדם

שעות פעילות : א-ה 09:00 - 17:00

תוסף זה נבנה על ידי

מחלקת אופטימיזציה

מחלקה זו יוצרת מטריצות לבחינה הפער בין הרצוי למצוי וזיהוי נכון בין עיקר וטפל. המחלקה מציגה את המלצותיה לבעלים/ למנכ"ל כדי שהוא יוכל להוביל את המסלול לגיבוש יעדים חדשים ואסטרטגים, למחזור חדש של תהליך הסילוגרפייה.

עסק ללא מחלקה זו יעמוד במקום ויהיה מוגבל באופן ייעול הפעילות והצמיחה העסקית!

מרגיש שהעסק תקוע?