שיווק? מכירות?  

Saleograph

דרך חדשנית לגדול. 

יש לך מוצר מדהים, יש לך צוות מכושר, אבל העסק מרגיש תקוע. השינויים הגלובליים והתחרות העסקית מאיימת על העסק בטווח הקרוב והרחוק. רק 10% מתוך העסקים מגיעים עם התאמה של המוצר לשוק (Product Market Fit) והופכים לחברות שכולנו מכירים. עסקים אילו, שהצליחו לעשות זאת, הפעילו את 10 המחלקות בתהליך מכר שאותו אנחנו מכנים “מתודולוגיה הסילוגרפייה” אופטימיזציה ניהולית ארגונית שמתווה את הדרך לצמיחה עסקית.

שגיב גורביץ | שותף אסטרטג ראשי

שגיב גורביץ בעל תואר שני במימון ובנקאות נשוי בן 37. בגיל צעיר כבר שימש כמנהל שיווק בכיר במספר חברות הגדולות במשק הישראלי. בשנת 2012 הקים את חברת הסטארט אפ הראשונה שלו בתחום איקומרס שגלגלה מיליונים.
מאז ועד היום שגיב משקיע ומלווה עשרות עסקים ויזמים בעולמות השיווק, בונה עבורם מהלכי שיווק אסטרטגיים מקומיים ובינלאומיים.
בשנת 2019 לאחר שנה מאומצת ייסד שגיב את מתודולוגיית הסיילוגרפיה “האבולוציה של תהליך המכר” יחד עם שותפיו הקים שגיב את סיילוגרף – כדי לתת מענה לעסקים ואת 10 המחלקות של מותגי העל, במחיר של עובד אחד.

דוד סטרקין | שותף ומנהל
מחלקת פיתוח טכנולוגי

דוד מוביל את המערך הטכנולוגי אצלכם בעסק ואחראי על הנכסים הדיגיטליים והטמעת התוכנות והאינטגרציות השונות. 

לפני סלוגרף דוד היה אחראי טכנולוגיה ומערכות חווית משתמש בחברת תיירות גדולה ,פיתח וסייע בהקמת סטארט אפ בתחום התקשורת, הקים וניהל מערכות ניהול הפצת מוצרים וניהול מספר רב של חשבונות בתחום  הecommerce  

והקים מערכת טכנולוגית לעסקי דפוס בהתאמה אישית למוצרי יום יום  

אחרי יותר מ-15 שנה של ניסיון עסקי, התחברנו 2 שותפים שגיב גורביץ,  ודוד סטרקין בכדי לשנות את המודל של ענף הפרסום ולהנגיש את היכולות של מותגי העל לעסקים בכל סדר גודל. ליווינו ושמשנו כמנטורים ויועצים בחברות ציבוריות, בחברות פרטיות, וסטארט אפים וראינו שחברות נכשלות בגלל טעות אחת מרכזית. 

החלטנו מתוך תשוקה אדירה להוריד את הכפפות ולספק לעסקים את היכולות של מותגי העל, פתחנו יכולות מיוחדות שתומכות במהלך והיום אנחנו מספקים לעסקים קטנים / בינונים את 10 המחלקות הסודיות של מותגי העל במחיר של עובד אחד. וזה שובר שוק. 

צור קשר

התחל את תהליך
הסיילוגרף עוד היום

המתודולוגיה שפיתחנו הקוריאה “סיילוגרפיה” היא שיטה של 10 תהליכים שיוצרים את “האבולוציה של המכירה”. הסיילוגרפיה, עוזרת לארגון להיות ייעל יותר, מהיר יותר, רווחי יותר ולהפוך למועדף על ידי לקוחותיו. 

ISRAEL
ASIA
  • חייגו אליי עכשיו
  • חייגו אליי אחרי זה
  • השאר הודעה

השאר טלפון ונציג יצור קשר ב2 דקות

שעות פעילות : א-ה 09:00 - 17:00

תוסף זה נבנה על ידי

בחר את היום/שעה שנוחה לך ליצירת קשר

תוסף זה נבנה על ידי

השאר הודעה ואנחנו נצור קשר בהקדם

שעות פעילות : א-ה 09:00 - 17:00

תוסף זה נבנה על ידי

מחלקת אופטימיזציה

מחלקה זו יוצרת מטריצות לבחינה הפער בין הרצוי למצוי וזיהוי נכון בין עיקר וטפל. המחלקה מציגה את המלצותיה לבעלים/ למנכ"ל כדי שהוא יוכל להוביל את המסלול לגיבוש יעדים חדשים ואסטרטגים, למחזור חדש של תהליך הסילוגרפייה.

עסק ללא מחלקה זו יעמוד במקום ויהיה מוגבל באופן ייעול הפעילות והצמיחה העסקית!

מרגיש שהעסק תקוע?